X
تقدیر از پرسنل نیروی انتظامی مستقر در اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان بمناسبت هفته نیروی انتظامی
print تاریخ ایجاد: 1400/07/22 تعداد بازدید: 145
راشد رشیدی ،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان ، طی نشستی به مناسبت هفته نیروی انتظامی ، از همکاران نیروی انتظامی مستقر در این اداره کل تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان ،راشد رشیدی ،سرپرست اداره کل ثبت احوال استان  ، طی نشستی باتفاق معاونین و حراست ثبت احوال به مناسبت هفته نیروی انتظامی ، از همکاران نیروی انتظامی مستقر در این اداره کل تقدیر و تشکر نمود.

در این نشست، رشیدی ، سرپرست اداره کل ثبت احوال استان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت:نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام و برقرار کننده امنیت اجتماعی با مشارکت همه شهروندان جامعه است. بدون شک، پیشرفت، تعالی، توسعه همه جانبه و پایدار، بستری امن، سالم و با آرامش را طلب می‌کند تا در سایه این امنیت فعالیت‌ها با قدرت و سرعت بیشتری شتاب گیرد و برقراری نظم و امنیت اجتماعی تنها در اثر زحمات مخلصانه همه این عزیزان واقعیت پیدا می‌کند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:هفته نیروی انتظامی نیز فرصت ارزشمندی برای قدردانی از تلاشگران مقتدر نیروی انتظامی است که خاضعانه در حراست و حفاظت از امنیت کشور و مردم و پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، پیشگام می باشند.

در پایان این نشست با اهدا لوح تقدیر و هدیه از دو همکار نیروی انتظامی مستقر در این اداره کل تقدیر شد.