X
با اهدای لوح توسط استاندار: ثبت احوال هرمزگان حائز رتبه برتر بیست و چهارمین جشنواره شهید رجائی شد.
print تاریخ ایجاد: 1400/06/28 تعداد بازدید: 171
اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی موفق به کسب رتبه برتر در بین دستگاههای گروه عمومی و قضایی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان،اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی موفق به کسب رتبه برتر در بین دستگاههای گروه عمومی و قضایی گردید.

در این جشنواره که با حضور استاندار، معاونان استاندار، مشاوران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و مسئولان در سالن اجتماعات شرکت گاز استان برگزار شد، اداره کل ثبت احوال استان با اهدای لوح و تندیس جشنواره مورد قدردانی قرار گرفت.

راشد رشیدی ، سرپرست اداره کل ثبت احوال استان کسب این مقام توسط ثبت احوال استان را نتیجه همراهی، همکاری و تلاش کارکنان خواند و اظهار داشت: این موفقیت حاصل تلاش کارکنان خدوم ثبت احوال در سراسر استان بوده و امسال نیز همانند سالهای گذشته توانستیم شاهد درخش ثبت احوال درسطح ادارات  استان باشیم.

رشیدی توجه ویژه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و چراغ راه خواندن منویات ایشان را از اولویت و دلایل موفقیت های مجموعه ثبت احوال هرمزگان خواند و عنوان کرد: سازمان ثبت احوال سازمانی مردمی است و کارکنان این سازمان تمام تلاش خود را در راستای خدمتگذاری به مردم شریف استان بکار گرفته و کسب رتبه پی در پی در سالهای گذشته خود دلیلی بر این مدعاست.