X
برگزاری نشست دفاتر پیشخوان خدمات ثبت احوال
print تاریخ ایجاد: 1400/04/02 تعداد بازدید: 268
نشست دفاتر پیشخوان خدمات ثبت احوال با حضور راشد رشیدی سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان و مدیران دفاتر پیشخوان خدمات ثبت احوال برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان، نشست دفاتر پیشخوان خدمات ثبت احوال با حضور راشد رشیدی سرپرست اداره کل ثبت احوال استان ،معاونین  و مدیران دفاتر پیشخوان خدمات ثبت احوال در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار گردید.

در این نشست که با محوریت  تحقق برنامه راهبردی سال 1400 انجام شد، سرپرست اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان اظهار داشت: برنامه راهبردی سازمان ثبت احوال که هر ساله در ابتدای سال به استانها ابلاغ می گردد همچون نقشه راه در راستای رسیدن به اهداف و ماموریتهای سازمان ثبت احوال محسوب شده و تحقق صد در صد آن اهمیت بسیار ویژه ای دارد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اداره کل ثبت احوال استان هرمزگان هر ساله توانسته با همکاری و تعامل دفاتر پیشخوان نسبت به تحقق این اهداف و برنامه ها اهتمام ورزد و امید است امسال نیز بتوانیم همچون سالهای گذشته در این مسیر مهم موفقیت کسب نماییم.

این مقام مسئول یادآور شد: اخذ درخواست از جمعیت باقیمانده فاقد کارت هوشمند ملی، اخذ درخواست تعویض شناسنامه مستعمل و تحویل کارت های هوشمند ملی وصول شده از اهم وظایف دفاتر پیشخوان خدمات ثبت احوال است که با  توجه به اینکه برون سپاری در اینخصوص صورت گرفته ، انتطار می رود دفاتر پیشخوان نسبت به برنامه ریزی هر چه بهتر در راستای تحقق برنامه راهبردی  در کنار ادارات ثبت احوال استان اهتمام ورزند.

در پایان مدیران و مسئولان دفاتر پیشخوان سوالاتی را مطرح کردند و مدیرکل محترم راهکارهایی را ارائه دادند.